
PTR 91 GIRK 308WIN 16″ 20RD GRN WSM
March 31, 2026
MIDWEST SP SERIES MLOK 12.625″ HG BK
March 31, 2026SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 7MMBC URBAN 22″
$2,849.00
SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 7MMBC URBAN 22″
1 in stock
| UPC | 811452024892 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710367-F |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |





