
Mossberg 37209 715 Tactical Full Size 22 LR 25+1 16.25″ Matte Blued Steel Barrel, Black Picatinny Rail Receiver, Black A2 Adjustable Synthetic Stock, Black Polymer Grip, Right Hand
April 1, 2026
SWAMPFOX RMPS120-R6 RAIDER MICRO PRISM 1X20 RED
April 1, 2026Swampfox Optics ARH11024M Arrowhead Black 1-10x24mm 30mm Tube Guerrilla Dot MOA Red Reticle
$419.00
Swampfox Optics ARH11024M Arrowhead Black 1-10x24mm 30mm Tube Guerrilla Dot MOA Red Reticle
12 in stock
Arrowhead is our flagship LPVO (low-power variable optic) series that exceeds all requirements for end-user applications. Every Arrowhead comes with push/pull locking turrets to ensure accuracy and prevent unintentional adjustments. Arrowhead also features a brighter sight picture, expansive field of view, and excellent resolution.
| UPC | 889157001159 |
|---|---|
| Manufacturer | Swamp Fox |
| Manufacturer Part Number | ARH11024M |
| Adjustable Parallax | 100 yds |
| Eye Relief | 3.46-3.54" |
| Length | 10.91" |
| Magnification | 1-10x |
| Objective Size | 24mm |
| Optic Coating | Fully Multi-Coated/Anti-Fog/Hydrophobic |
| Reticle | Guerrilla Dot MOA Red |





