“True Precision Inc TPP365BXTG 9mm Fits Sig P365 3.10″ 416R Stainless Steel” has been added to your cart. View cart

WIN SPTRGT HVY 12GA 2.75 #7.5 25/250
September 15, 2025
S&B 30-06 150GR SPCE 20/400
September 15, 2025BOND DEFENDER BBL 3″ 9MM
$162.23
BOND DEFENDER BBL 3″ 9MM
2 in stock
SKU: CSSI|BEBABL3009MM
Category: Handgun Barrels
| UPC | 855959001437 |
|---|---|
| Manufacturer | Bond Arms |
| Manufacturer Part Number | BBL9MM |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 3" |
| Model | Defender |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 0.535 |
| Sights | Yes |





