
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 6.8WST #
March 28, 2026
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 7MMPRC #
March 28, 2026BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 7MMMAG #
$769.99
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 7MMMAG #
1 in stock
| UPC | 023614869238 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |





