Diamondback 223WR18H50B7 223 Wylde 18″ Black QPQ Stainless Steel Barrel
21 in stock
SKU: TSW|178246 Category:
UPC
Manufacturer
Diamondback Firearms
Manufacturer Part Number
DB223WR18H50B7-R
Length
18"
Rate of Twist
1:8"