May 14, 2026Faxon Firearms 15BG8M18NTMHL5RNP3 6.5 Grendel 18″ Bead Blast 416-R Stainless Barrel
Faxon Firearms 15BG8M18NTMHL5RNP3 6.5 Grendel 18″ Bead Blast 416-R Stainless Barrel
6 in stock
|---|---|
| Manufacturer | FAXON FIREARMS |
| Manufacturer Part Number | 15BG8M18NTMHL5RNP3 |
| Length | 18" |
| Rate of Twist | 1:8" |