Faxon Firearms 15BG8M18NTMHL5RNP3 6.5 Grendel 18″ Bead Blast 416-R Stainless Barrel
6 in stock
SKU: TSW|173815 Category:
UPC
Manufacturer
FAXON FIREARMS
Manufacturer Part Number
15BG8M18NTMHL5RNP3
Length
18"
Rate of Twist
1:8"