March 27, 2026NEMO XO65CM-22B XO STEEL 65CR 22 20R TNGSTN
NEMO XO65CM-22B XO STEEL 65CR 22 20R TNGSTN
2 in stock
| UPC | 856458004943 |
|---|---|
| Manufacturer | Nemo |
| Manufacturer Part Number | XO65CM-22B |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 20 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |