“CMMG 30D120A Barrel Sub-Assembly 300 Blackout 16.10″ Black Nitride Finish 4140 Chromoly Steel Material Carbine Length with Medium Taper Profile for AR-15” has been added to your cart. View cart

Q LLC CB45CAL57828 Cherry Bomb 45 Cal Stainless Steel .578×28 Threads 1.64″ OAL
May 20, 2026
Viridian 9120100 E-Series Fits Taurus GX2 Red Laser Black Polymer Trigger Guard Mount
May 20, 2026Q LLC ACCFIXBARREL8.616INCH Fixed Barrel Assembly 8.6 Blackout 16″ Bead Blasted Matte Stainless Steel Barrel
$515.00
Q LLC ACCFIXBARREL8.616INCH Fixed Barrel Assembly 8.6 Blackout 16″ Bead Blasted Matte Stainless Steel Barrel
2 in stock
SKU: TSW|171574
Category: AR Barrels
| UPC | 850035705186 |
|---|---|
| Manufacturer | Q LLC |
| Manufacturer Part Number | ACCFIXBARREL8.616INCH |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 8.6 BLACKOUT |
| Length | 16" |
| Model | 16" 8.6 Blackout |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:3" |





