Rosco Manufacturing BL-16-HB-556-7-C Bloodline 5.56 NATO 16″ Nitride 4150 CMV Barrel
4 in stock
SKU: TSW|179464 Category:
UPC
Manufacturer
ROSCO MANUFACTURING
Manufacturer Part Number
BL-16-HB-556-7-C
Barrel Length
16"
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Length
16"
Model
Bloodline
Product Type
Barrel
Rate of Twist
1:7"