
Savage Arms 32693 110 Core Tactical Full Size 6.5 PRC 7+1 24″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Coyote Tan AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
May 12, 2026
Gforce Arms GFRPX3C9BT Exodus 9mm Luger 15+1 4.02″ Black Steel Barrel, Bronze Cerakote Serrated Steel Slide, Black Cerakote Polymer Frame w/Accessory Rail, Black Textured Grip
May 12, 2026Savage Arms 32433 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
$631.04
Savage Arms 32433 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
1 in stock
| UPC | 011356324337 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32433 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |





