“Rival Arms Sig 320 Carry Slide RMR Ready Black” has been added to your cart. View cart

Rock Island 54181 TCM 10rd 22 TCM Black Steel
May 7, 2026
Kci Usa Inc KCIMZ067 AK 100rd Drum 223 Rem/5.56 NATO Fits AK Platform Black
May 7, 2026SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
$179.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM FS BRZ FLT
2 in stock
SKU: LIP|SSSG9CL0003SB
Category: Handgun Barrels
| UPC | 810013433401 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9CL-00-03SPL-BRZ |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |





