“Rival Arms RA20G301A Precision V1 Drop-In Barrel 9mm Luger 3.41″ Black PVD Finish 416R Stainless Steel Material for Glock 43” has been added to your cart. View cart

Timney Triggers 1854 Lever Action Trigger Silver Single-Stage
June 12, 2025
Leapers TLUBP01M Bipod Black Anodized 8.50-11″ Aluminum/Steel
June 12, 2025Sig Sauer 8900445 P320 9mm Luger 4.30″ Threaded Black Nitron for Sig P320 XCompact Subcompact No Loaded Chamber Indicator
$219.05
Sig Sauer 8900445 P320 9mm Luger 4.30″ Threaded Black Nitron for Sig P320 XCompact Subcompact No Loaded Chamber Indicator
4 in stock
SKU: RSR|SG8900445
Category: Handgun Barrels
Chambered in 9mm, this threaded barrel is meant to fit with P320 XCOMPACT & SUBCOMPACT models. Includes thread protector cap. SPECS: Caliber 9MM, 1/2 X 28 RH thread pitch. Compatibility: This barrel is designed for sub-compact or XCOMPACT P320 variants that do NOT have the loaded chamber indicator.
| UPC | 798681643332 |
|---|---|
| Manufacturer | Sig Sauer |
| Manufacturer Part Number | 8900445 |
| Barrel Length | 4.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 4.30" |
| Model | P320 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 0.37 |
| Style | Threaded |





