“True Precision Inc TPSHCBX 9mm Fits Springfield Hellcat 3.10″ 416R Stainless Steel” has been added to your cart. View cart

DERYA ARMS MK9 9MM GOLD 15+1 4.9″
May 26, 2026
DANIEL DEFENSE DDM4 V7 RATTLE CAN 5.56MM NM
May 26, 2026SILENCERCO BARREL SIG P226 9MM 1/2X28
$143.65
SILENCERCO BARREL SIG P226 9MM 1/2X28
10 in stock
SKU: LIP|SCAC859
Category: Handgun Barrels
| UPC | 817272012057 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC859 |
| Barrel Length | 4.5'' |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 5" |
| Model | P226 |
| Package Height | 1.3 |
| Package Width | 1.4 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.32 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |





