
Fort Scott Munitions 450180SCV Tumble Upon Impact (TUI) 45ACP 180gr Solid Copper Spun 20 Per Box/25 Case
May 7, 2026
Pietta GW45RR434NMUI Great Western II Red River 45 Colt (Long Colt) 4.75″ Ultra Ivory Engraved Grip
May 7, 2026Weatherby MGT01N7MMBR2B Mark V Backcountry Guide TI 7mm BC 3+1 22″ Graphite Black Cerakote Fluted Threaded Carbon Barrel, Titanium Drilled & Tapped Receiver, Exposed Carbon w/Carbide Black Accents Fix
$3,549.00
Weatherby MGT01N7MMBR2B Mark V Backcountry Guide TI 7mm BC 3+1 22″ Graphite Black Cerakote Fluted Threaded Carbon Barrel, Titanium Drilled & Tapped Receiver, Exposed Carbon w/Carbide Black Accents Fix
1 in stock
| UPC | 747115458431 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | MGT01N7MMBR2B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |





