“Sig Sauer 8900445 P320 9mm Luger 4.30″ Threaded Black Nitron for Sig P320 XCompact Subcompact No Loaded Chamber Indicator” has been added to your cart. View cart

WIN SPTRGT HVY 12GA 2.75 #7.5 25/250
September 15, 2025
WEAVER SURE GRIP TIP OFF 1″ GLOSS
September 15, 2025BOND DEFENDER BBL 3″ 9MM
$169.87
BOND DEFENDER BBL 3″ 9MM
7 in stock
SKU: RSR|BONDBBL9MM
Category: Handgun Barrels
| UPC | 855959001437 |
|---|---|
| Manufacturer | Bond Arms |
| Manufacturer Part Number | BABL3009MM |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 3" |
| Model | Derringer |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 0.535 |
| Sights | Yes |





