Faxon Firearms 15A58M16NHQ Duty Series 5.56 NATO 16″ Black Nitride 4150 CMV Barrel
6 in stock
SKU: TSW|173807 Category:
UPC
Manufacturer
FAXON FIREARMS
Manufacturer Part Number
15A58M16NHQ
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Length
16"
Rate of Twist
1:8"