May 12, 2026Fuqua Precision Machining OM57TIFDE Ouch Mouse 5.7mm 1.23″ Flat Dark Earth Titanium 1/2×28″
Fuqua Precision Machining OM57TIFDE Ouch Mouse 5.7mm 1.23″ Flat Dark Earth Titanium 1/2×28″
5 in stock
| UPC | 850083185046 |
|---|---|
| Manufacturer | FUQUA PRECISION MACHINING |
| Manufacturer Part Number | OM57TIFDE |
| Caliber/Gauge | 5.7mm |
| Thread Pattern | 1/2×28" |