
HOWA AMMO BOOST MAGAZINE 308 10RD
April 22, 2026
HOWA FENCELINE 300WIN REAP 24″
April 22, 2026HOWA FENCELINE 6.5CR GRY 22″
$661.54
HOWA FENCELINE 6.5CR GRY 22″
5 in stock
| UPC | 682146889826 |
|---|---|
| Manufacturer | Legacy Sports International |
| Manufacturer Part Number | HFN65CRGL |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 9.0 |





