1 in stock
| UPC | 682146886313 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HWH22ARCLUX |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .22 ARC |
| Capacity | 5 |
| Length | 46.1500 |
| Model | 1500 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Safety | 3 Position |