
BERGARA STOKE 22-250 BK/SY 20″ 4+1 TB
February 2, 2026
BERGARA RIDGE 22-250 BK/SY 22″ 4+1 TB
February 2, 2026HOWA HHSSL65CRODG M1500 G2 65CRD 3+1 20″ ODG
$1,026.59
HOWA HHSSL65CRODG M1500 G2 65CRD 3+1 20″ ODG
2 in stock
| UPC | 682146888959 |
|---|---|
| Manufacturer | Howa |
| Manufacturer Part Number | HHSSL65CRODG |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 |
| Model | 1500 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 7.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Safety | 3 Position |
| Shipping Weight | 6.65 |





