
WINCHESTER DRYLOK SUPER STEEL 10 GA 3-1/2″ BBB 1-5/8 OZ 25 RD/BX 10 BX/CS
May 2, 2026
XR920, 9mm, Black Frame, LE EDITION Optic Black, Unthreaded Black, 10RD
May 2, 2026KELTEC PR57 5.7X28 PISTOL 4.64″BBL OPTIC READY, BURNT BRONZE, 20+1, 2-STRIPPER CLIPS
$381.64
KELTEC PR57 5.7X28 PISTOL 4.64″BBL OPTIC READY, BURNT BRONZE, 20+1, 2-STRIPPER CLIPS
262 in stock
| UPC | 640832011319 |
|---|---|
| Manufacturer | KelTec |
| Manufacturer Part Number | PR57BBRZ |
| Barrel Finish | STAINLESS |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 5.7 x 28 mm |
| Capacity | 20 |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |





