
Bushnell Custom Gold Binocular – 10x42mm Roof Prism Black
May 13, 2026
Howa HWH22ARCLUX 1500 Mini Action Full Size 22 ARC 5+1 22″ Blued Threaded Barrel, Blued Stainless Steel Drilled & Tapped Receiver, Turkish Walnut Fixed Stock, Right Hand
May 13, 2026KIMBER STAINLESS TARGET II 9MM
$1,185.04
KIMBER STAINLESS TARGET II 9MM
1 in stock
| UPC | 669278321080 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 3200108CA |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 9 + 1 |
| Number of Magazines | 1 9 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 10.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Sights | Kimber Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Serrated |





