Larue Tactical LTKRGSIETE65CM23BLK Siete 6.5 Creedmoor 5+1 23″ Black Sporter Barrel Right Hand
1 in stock
| UPC | 810143182682 |
|---|---|
| Manufacturer | Larue Tactical |
| Manufacturer Part Number | LTKRGSIETE65CM23BLK |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 23" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |