
Magnum Research BAR4296 Desert Eagle 429 DE 6″ Black Stainless Steel, Fits Desert Eagle Mark XIX
May 14, 2026
Taurus 2942M039 942 22 WMR 8rd 3″ Barrel, Overall Matte Finish Stainless Steel & Finger Grooved Black Polymer Grip
May 14, 2026Larue Tactical LTKRGSIETE65CM23BLK Siete 6.5 Creedmoor 5+1 23″ Black Sporter Barrel Right Hand
$2,249.99
Larue Tactical LTKRGSIETE65CM23BLK Siete 6.5 Creedmoor 5+1 23″ Black Sporter Barrel Right Hand
1 in stock
| UPC | 810143182682 |
|---|---|
| Manufacturer | Larue Tactical |
| Manufacturer Part Number | LTKRGSIETE65CM23BLK |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 23" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |





