
TriStar 24143 Viper G2 Full Size 410 Gauge Semi-Auto 3″ 5+1 26″ Overall Realtree Edge Vent Rib Barrel, Steel Receiver & Fixed Synthetic Stock, Beretta/Benelli Chokes, Right Hand
May 12, 2026
Fiocchi 410TSS9 Golden Turkey TSS 410Gauge 3″ 13/16oz 9Shot 5 Per Box/10 Case
May 12, 2026Leupold 177332 Mark 5HD Matte Black 7-35x56mm 35mm Tube FFP Tremor 3 Reticle
$2,799.99
Leupold 177332 Mark 5HD Matte Black 7-35x56mm 35mm Tube FFP Tremor 3 Reticle
3 in stock
The Mark 5HD rifle scope gives you the extra magnification you need to take advantage of the distances that modern precision rifles can shoot. Features professional grade optical system, side focus, M5C3 Zero Lock adjustments, first focal plane, Zero Lock dial and Zero Stop.
| UPC | 030317022648 |
|---|---|
| Manufacturer | Leupold |
| Manufacturer Part Number | 177332 |
| Adjustable Parallax | 50 yds |
| Adjustment Size | .1 MIL |
| Eye Relief | 3.80" – 3.60" |
| Length | 15.70" |
| Magnification | 7-35x |
| Model | Mark 5HD |
| Objective Size | 56mm |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Power | 7-35X |
| Product Type | Accessory-Scopes |
| Reticle | Tremor 3 |
| Shipping Weight | 0.0 |





