“Rival Arms RA20G802D Precision V1 Drop-In Barrel 9mm Luger 4.17″ Stainless PVD Finish 416R Stainless Steel Material with Threading for Glock 48” has been added to your cart. View cart

HENRY REPEATING ARMS H6 BIG BOY BRASS 44MAG/44SP
January 8, 2026
MAG S&W M&P 9MM 10RD
January 8, 2026RADIAN AFTRBRNR RAMJET SIG P365 BRNZ
$409.95
RADIAN AFTRBRNR RAMJET SIG P365 BRNZ
23 in stock
SKU: RSR|RWR0836
Category: Handgun Barrels
The Radian AFTERBURNER plus RAMJET combo provide unprecedented recoil reduction and match grade accuracy in a concealed carry package. The threadless barrel design allows for effortless install/removal for cleaning. INTRA-LOK allows the user to simply slide the compensator over the barrel, insert and tighten the locking screw, making for a simple and repeatable installation process. This system allows the user to easily remove the barrel from the slide for cleaning.
| UPC | 810098420631 |
|---|---|
| Manufacturer | Radian Weapons |
| Manufacturer Part Number | R0836 |
| Barrel Length | 3.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 3.10" |
| Model | RAMJET |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 0.4 |
| Sights | No |







