Rise Armament RA22ARCCUBLK18 Upper Receiver 22 ARC 18″ Black Cerakote Barrel Aluminum
2 in stock
SKU: RSR|RISERA-22ARC-CU-BLK-18 Category:
UPC
Manufacturer
Rise Armament
Manufacturer Part Number
RA22ARCCUBLK18
Action
.22 ARC
Barrel Finish
Black Cerakote
Barrel Length
18"
Caliber/Gauge
.22 ARC
Length
18''
Product Type
Upper
Rate of Twist
1:7"