April 22, 2026Rise Armament RA22ARCCUGRY18 22 ARC 18″ Aluminum
Rise Armament RA22ARCCUGRY18 22 ARC 18″ Aluminum
3 in stock
| UPC | 850043415930 |
|---|---|
| Manufacturer | Rise Armament |
| Manufacturer Part Number | RA22ARCCUGRY18 |
| Action | .22 ARC |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 ARC |
| Length | 18'' |
| Rate of Twist | 1:7" |