
GROVTEC RAIL WRAP 8″ COYOTE
April 7, 2026
S&W 686-6 PLUS 357MAG 2.5″ STS 7RD
April 7, 2026SAV 32662 110 ULTRALITE PREDATOR 65CRD 22 HGRN
$1,684.32
SAV 32662 110 ULTRALITE PREDATOR 65CRD 22 HGRN
1 in stock
| UPC | 011356326621 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32662 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |





