
WGUN 511334292 SX4 LH HBRD MOOSG,12-3.5,28 INV+
April 29, 2026
AmeriGlo GL349 Optic Compatible Sight Set for Glock 3XL Tall Green Tritium White Outline Front Sight-Green Tritium White Outline Rear Sight
April 29, 2026Savage Arms 32424 110 Trailblazer 7mm Rem Mag 3+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
$631.04
Savage Arms 32424 110 Trailblazer 7mm Rem Mag 3+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
4 in stock
| UPC | 011356324245 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32424 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |





