
Savage Arms 32478 110 Trailblazer 5.56 NATO 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
May 19, 2026
Savage Arms 32504 110 Ridge Hunter 450 Bushmaster 5+1 18″ Heavy Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
May 19, 2026Savage Arms 32493 110 Trailblazer 7mm Rem Mag 3+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
$815.48
Savage Arms 32493 110 Trailblazer 7mm Rem Mag 3+1 22″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Left Hand
1 in stock
| UPC | 011356324931 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32493 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |





