
Stevens 19618 301 Turkey Full Size 20 Gauge Break Open 3″ 1rd 26″ Matte Black Steel Barrel, Picatinny Rail Carbon Steel Receiver, Sporter Mossy Oak Bottomland Synthetic Stock, Ambidextrous
April 29, 2026
CMMG Upper Group Banshee 5.7x28mm 8″ Black
April 29, 2026Savage Arms 32649 110 Core Predator Full Size 6.5 Creedmoor 10+1 22″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Hunter Green AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
$955.84
Savage Arms 32649 110 Core Predator Full Size 6.5 Creedmoor 10+1 22″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Hunter Green AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
1 in stock
| UPC | 011356326492 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32649 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |





