
Fiocchi 410TSS9 Golden Turkey TSS 410Gauge 3″ 13/16oz 9Shot 5 Per Box/10 Case
May 12, 2026
Mauser Rimfire 4150104 M-15 110rd 22 LR Drum Black Polymer
May 12, 2026Savage Arms 32687 110 Core Tactical Full Size 6.5 Creedmoor 10+1 20″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Coyote Tan AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
$955.84
Savage Arms 32687 110 Core Tactical Full Size 6.5 Creedmoor 10+1 20″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Coyote Tan AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Left Hand
3 in stock
| UPC | 011356326874 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32687 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |





