
DIAMONDBACK FIREARMS DB-15 PIST 5.56MM FDE 10″ SBA3
May 8, 2026
SEEKINS PRECISION ELEMENT HNTR 6.5CR WDLND 20″
May 8, 2026SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 6.5CR WOODLAND 20″
$2,849.00
SEEKINS PRECISION ELEMENT M3 6.5CR WOODLAND 20″
3 in stock
| UPC | 811452024373 |
|---|---|
| Manufacturer | Seekins Precision |
| Manufacturer Part Number | 0011710333-F |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 + 1 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. Carbon Fiber Mag |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 0.0 |





