“Rival Arms RA20G103D Precision V1 Drop-In Barrel 9mm Luger 4.49″ Stainless PVD Finish 416R Stainless Steel Material for Glock 17 Gen5” has been added to your cart. View cart

DEADAIR DA116GOV KEYMICRO GOV FLASH HIDER 5/8-24
May 7, 2026
LUTH-AR HG-A2 A2 HANDGAURD
May 7, 2026SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BLK FLT TB
$199.00
SHADOW SYSTEMS BARREL 9MM CPT BLK FLT TB
2 in stock
SKU: LIP|SSSG9C0203TSN
Category: Handgun Barrels
| UPC | 810013433371 |
|---|---|
| Manufacturer | Shadow Systems |
| Manufacturer Part Number | SG9C-02-03TSPL-NIT |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 7.13 |
| Model | MR/XR |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.75 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.35000000000000003 |





