
SilencerCo AC668 Bravo Direct Thread Mount Fits 3/4″x24 Matte Black
May 20, 2026
Q LLC CB45CAL57828 Cherry Bomb 45 Cal Stainless Steel .578×28 Threads 1.64″ OAL
May 20, 2026SilencerCo AC860 Glock 9mm Luger 5.80″ Threaded Black Nitride Stainless Steel, Fits Glock 34 Gen1-4
$143.65
SilencerCo AC860 Glock 9mm Luger 5.80″ Threaded Black Nitride Stainless Steel, Fits Glock 34 Gen1-4
1 in stock
G34: Gen 1-4 (not Gen 5). All pistol suppressors require a threaded pistol barrel. SilencerCo noticed a market need for high quality pistol barrels and we stepped in to offer them. Holding to the same commitment to quality as all of our products, the threaded barrels are tough enough to hold up under the harshest conditions. Made of 416R stainless steel and finished in black nitride. For use with a pistol silencer, you will also need a piston. SilencerCo threaded barrels come with a Thread Protector.
| UPC | 817272012040 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC860 |
| Barrel Length | 5.81" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 5.80" |
| Model | 34 |
| Package Height | 1.5 |
| Package Width | 1.2 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Shipping Weight | 0.25 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |





