
SAR USA SAR9 SPORT BLACK 9MM PSTL
May 8, 2026
PANZER ARMS G3 TWELVE TACTICAL SEMI AUTO SHOTGUN 12GA 18.5″ BARREL
May 8, 2026SILENCERCO THREADED BARREL SIG P320 COMPACT 1/2×28
$143.65
SILENCERCO THREADED BARREL SIG P320 COMPACT 1/2×28
2 in stock
SKU: ORI|68982
Category: Handgun Barrels
SilencerCos SIG P320 Threaded Barrel replaces your pistols factory barrel so you’re ready to install a sound suppressor. Each SilencerCo Sig P320 Threaded Barrel comes with a thread protector to keep the threads from being damaged when shooting without a suppressor.
| UPC | 816413024065 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC2486 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 4.50" |
| Model | Sig |
| Package Height | 1.3 |
| Package Width | 1.3 |
| Product Type | Handgun |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 0.30000000000000004 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 1/2"x28 |





