
CMMG 35B5FBCAB Resolute MK4 350 Legend 16.10″, Armor Black, M-LOK Free-Float Handguard for AR-Platform
December 24, 2025
DNZ 54700 Game Reaper-Remington Scope Mount/Ring Combo Matte Black 1″
December 24, 2025Swampfox Optics ARH11024RL Arrowhead Black 1-10x24mm 30mm Tube Guerrilla Dot MIL Red Reticle
$399.00
Swampfox Optics ARH11024RL Arrowhead Black 1-10x24mm 30mm Tube Guerrilla Dot MIL Red Reticle
4 in stock
Arrowhead is our flagship LPVO (low-power variable optic) series that exceeds all requirements for end-user applications. Every Arrowhead comes with push/pull locking turrets to ensure accuracy and prevent unintentional adjustments. Arrowhead also features a brighter sight picture, expansive field of view, and excellent resolution.
| UPC | 889157001531 |
|---|---|
| Manufacturer | Swamp Fox |
| Manufacturer Part Number | ARH11024RL |
| Magnification | 1-10x |
| Optic Coating | Fully Multi-Coated/Anti-Fog/Hydrophobic |
| Adjustable Parallax | 100 yds |
| Reticle | Guerrilla Dot MIL Red |
| Length | 10.91" |
| Eye Relief | 3.46-3.54" |
| Objective Size | 24mm |





