
TRADITIONS PRO SERIES MUZZLE BRAKE 3/4X24
February 9, 2026
NORTH AMERICAN ARMS MINI-MASTER 22M/22LR CON 4″ AS
February 9, 2026TRIJICON ACCUPOINT 1-4X24 #4GERMAN 30MM
$989.03
TRIJICON ACCUPOINT 1-4X24 #4GERMAN 30MM
10 in stock
| UPC | 719307400504 |
|---|---|
| Manufacturer | Trijicon |
| Manufacturer Part Number | TR24-3G |
| Adjustable Parallax | Illuminated German #4 Crosshair/Green Dot (SFP) |
| Adjustment Size | 4 Clicks per Inch @ 100 yds |
| Eye Relief | 3.20" |
| Length | 10.30" |
| Magnification | 1-4x |
| Model | AccuPoint |
| Optic Coating | Multi-Coated |
| Package Height | 4.5 |
| Package Width | 6.5 |
| Power | 1-4X |
| Product Type | Low Power Variable Optic |
| Reticle | German #4 Crosshair Green Dot Reticle |
| Shipping Weight | 1.3 |
| Objective Size | 24mm |





