
GLFA GL15223PSBLK 223 WYLDE PSTL 7.5 SPLAT
May 11, 2026
Christensen Arms 8010307700 Modern Precision 338 Lapua Mag 27″ Threaded Carbon Fiber Barrel 5+1, Black Nitride Finish, Tungsten Anodized Folding Stock, Polymer Grip
May 11, 2026Winchester Repeating Arms 535766289 XPR 6.5 Creedmoor 3+1 22″ Blued Perma-Cote Sporter Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver, Matte Black Fixed w/Checkering Synthetic Stock, Left Hand
$625.24
Winchester Repeating Arms 535766289 XPR 6.5 Creedmoor 3+1 22″ Blued Perma-Cote Sporter Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver, Matte Black Fixed w/Checkering Synthetic Stock, Left Hand
2 in stock
| UPC | 048702021855 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | 535766289 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 3 |
| Length | 50 |
| Number of Magazines | 1 3 rd. |
| Package Height | 3.6 |
| Package Width | 9.7 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 9.2 |
| Sights | No |





