
Shark Coast Tactical 300-040-1000-00 Blaze 5.56 NATO 30+1 16″ Black Nitride Threaded Barrel, Red Blaze Cerakote Picatinny Rail Aluminum Receiver, Magpul SL-K Black Polymer Stock, Black Polymer Grip
April 27, 2026
Heritage Mfg RR22S4 Rough Rider 22 LR 6 Shot 4.75″ Gold Cerakote Steel Barrel & Frame, Black Satin Cylinder, Black Polymer Grips Features Black Accents
April 27, 2026WTHBY VBS65CMR18B VGD BLACK HILLS 6.5CRD SB 16+2
$756.92
WTHBY VBS65CMR18B VGD BLACK HILLS 6.5CRD SB 16+2
2 in stock
| UPC | 747115462384 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | VBS65CMR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | 3 Position |





