3 in stock
| UPC | 816341028609 |
|---|---|
| Manufacturer | FAXON FIREARMS |
| Manufacturer Part Number | 10B863C16NGMHL5RNP3 |
| Length | 16" |
| Model | Match Series |
| Rate of Twist | 1:3" |