NEMO XO65CM-22B XO STEEL 65CR 22 20R TNGSTN
2 in stock
SKU: TSW|195186 Category:
UPC
Manufacturer
Nemo
Manufacturer Part Number
XO65CM-22B
Action
Semi-Auto
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
.308 / 7.62 NATO
Capacity
20 + 1
Rate of Twist
1:8"