
Savage Arms 32666 110 Core Tactical 5.56 NATO 10+1 18″ Medium Heavy Fluted Barrel, Arca Rail Forend, Coyote Tan AccuStock w/AccuFit V2 Synthetic Stock, Right Hand
May 12, 2026
Diamondback DB1732N061 DB15 6.5 Grendel 18″ 5+1,28+1 Black Adjustable Magpul CTR Stock Black Magpul MOE K2 Grip with Black Gold Lower 15″ M-Lok Flat Dark Earth
May 12, 2026Savage Arms 32407 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
$631.04
Savage Arms 32407 110 Trailblazer 6.5 Creedmoor 4+1 20″ Fluted Barrel, Flat Dark Gray Adj LOP Synthetic Stock, Right Hand
3 in stock
| UPC | 011356324078 |
|---|---|
| Manufacturer | Savage |
| Manufacturer Part Number | 32407 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 4 |
| Model | 110 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |





