
Mauser Rimfire 4110604 1911 22 LR 10+1 5″ Black Steel Barrel, Tan Serrated Aluminum Slide, Tan Aluminum Frame w/Beavertail, Walnut Grip, Ambidextrous
May 19, 2026
Sellier & Bellot SB308F Rifle 308Win 180gr Soft Point Cut Through Edge 20 Per Box/25 Case
May 19, 2026True Precision Inc TPP365FBXTG Sig 9mm Luger 4.30″ Threaded Gold TiN Stainless Steel, Fits Sig P365 Fuse
$189.99
True Precision Inc TPP365FBXTG Sig 9mm Luger 4.30″ Threaded Gold TiN Stainless Steel, Fits Sig P365 Fuse
9 in stock
The TRUE drop-in ready barrel for the Sig Sauer P365-FUSE, designed for the 4.3″ P365-FUSE 9mm Models (also available for P365, 3.1 and P365XL 3.7″). TRUE barrels delivers unmatched accuracy, combining advanced cuts, chamfers, and an improved feed ramp designed to outperform OEM standards and to ensure reliable feeding of all types of ammunition designs including defensive ammo.
| UPC | 719104542100 |
|---|---|
| Manufacturer | True Precision |
| Manufacturer Part Number | TPP365FBXTG |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 4.30" |
| Model | Sig |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:10" RH |





