
SELL & BELLOT 357 SIG 140G FMJ 50RD BOX 20 BOXES PER CASE
May 8, 2026
INLAND I-CAN II 7.5″ Stainless Steel Black Ceramic .45 (5/8×24) Suppressor, 5/8×24 direct thread bas
May 8, 2026WALTHER PDP COMPACT PROFESSIONAL ACRO 9MM PISTOL 4″ BLACK 18RD MAGS
$1,399.00
WALTHER PDP COMPACT PROFESSIONAL ACRO 9MM PISTOL 4″ BLACK 18RD MAGS
3 in stock
| UPC | 723364237317 |
|---|---|
| Manufacturer | Walther Arms |
| Manufacturer Part Number | 4797067 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 |
| Model | PDP |
| Number of Magazines | 3 18 rd. |
| Package Height | 2.7 |
| Package Width | 9.2 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Shipping Weight | 4.65 |
| Sights | Adjustable Rear Sight |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |





