February 19, 2026Diamondback 223WR18H50B7 223 Wylde 18″ Black QPQ Stainless Steel Barrel
Diamondback 223WR18H50B7 223 Wylde 18″ Black QPQ Stainless Steel Barrel
21 in stock
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Firearms |
| Manufacturer Part Number | DB223WR18H50B7-R |
| Length | 18" |
| Rate of Twist | 1:8" |