March 3, 2026Rise Armament RA22ARCCUBLK18 Upper Receiver 22 ARC 18″ Black Cerakote Barrel Aluminum
Rise Armament RA22ARCCUBLK18 Upper Receiver 22 ARC 18″ Black Cerakote Barrel Aluminum
2 in stock
| UPC | 850043415916 |
|---|---|
| Manufacturer | Rise Armament |
| Manufacturer Part Number | RA22ARCCUBLK18 |
| Action | .22 ARC |
| Barrel Finish | Black Cerakote |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .22 ARC |
| Length | 18'' |
| Product Type | Upper |
| Rate of Twist | 1:7" |